4F F176 W 4FWAW24USEAF176 Termo tričko 20A - Dámské oblečení trika
4F F176 W 4FWAW24USEAF176 Termo tričko 20A
4F - Dámské termotričko 4F F176 tmavě černé celoplošné 4FWAW24USEAF176 20A Vlastnosti: Dámské tričko s krátkým ...
bez DPH: 949,59
Varianty:
M/L
XS/S
kód: i476_1229213
do oblíbených
dostupné do 14 dní
dopravné 79,- / zdarma od 1 500,-
  dotaz k výrobku
  garance spokojenosti
      sdílejte
Dámské oblečení trika » 4F F176 W 4FWAW24USEAF176 Termo tričko 20A
4F F176 W 4FWAW24USEAF176 Termo tričko 20A 14F F176 W 4FWAW24USEAF176 Termo tričko 20A 24F F176 W 4FWAW24USEAF176 Termo tričko 20A 3
Výrobce: 4F
Dámské termotričko 4F F176 tmavě černé celoplošné 4FWAW24USEAF176 20A
Vlastnosti: Dámské tričko s krátkým rukávem a dlouhým rukávem:
Technické údaje: Vnitřní střih: 1:
- Hlavní materiál: 94 % polyamid, 5 % elastan, 1 % polyester
- Střih: slim, který se přizpůsobí postavě
- Standardní střih, který sahá až k bokům
- Vyrobeno ze syntetického materiálu, který zajišťuje odolnost a snadnou údržbu
- Jednobarevné provedení, které se hodí k mnoha vzhledům
- bezešvá konstrukce pro použití jako první vrstva oblečení
- Raglánové rukávy
- Kulatý výstřih
- Rychleschnoucí vlákna s technologií 4FDry odvádějí vlhkost
Velikostní tabulka »
Také Vás může u 4F F176 W 4FWAW24USEAF176 Termo tričko 20A zajímat: