Boccia Titanium Pozlacené titanové náušnice s perlou 0594-02 - Náušnice Bez kamínků

Boccia Titanium Pozlacené titanové náušnice s perlou 0594-02

Boccia Titanium

2 590,- Kč
bez DPH: 2 140,50
kód: sBT0219

do oblíbených

dostupné do 8 dní

dopravné je ZDARMA!

  dotaz k výrobku

  garance spokojenosti

      sdílejte


Náušnice Bez kamínků » Boccia Titanium Pozlacené titanové náušnice s perlou 0594-02

Boccia Titanium

Značka: Boccia Titanium
Název: Boccia Titanium Pozlacené titanové náušnice s perlou 0594-02
Dostupnost: 8 dní
Povrchová úprava: lesk
Povrchová úprava: pozlaceno
Osazení: perla pravá sladkovodní
Design & Motiv: bez kamínků
Design & Motiv: perla světlá
Zapínání: puzetka
Původ: Německo
Průměr: 7.5 mm
Pro koho: Pro ženy
Pro koho: Pro ženy


Upřesnění parametrů pro Boccia Titanium Pozlacené titanové náušnice s perlou 0594-02

Dostupnost: delší

Barva: perleťová, bílá, zlatá

Materiál: titan, perla pravá sladkovodní

Určení: dámské




Boccia Titanium Pozlacené titanové náušnice s perlou 0594-02

Také Vás může u Boccia Titanium Pozlacené titanové náušnice s perlou 0594-02 zajímat:



zpět na další Náušnice Bez kamínků
  Kontakt    608 252 110