Brilio Silver Elegantní pozlacený set šperků se zirkony SET274Y (přívěsek, náušnice)
Brilio Silver
bez DPH: 990,91
do oblíbených
skladem
dopravné 98,- / zdarma od 2 000,-
dotaz k výrobku
garance spokojenosti
sdílejte
Přívěsky Přívěsky na řetízky » Brilio Silver Elegantní pozlacený set šperků se zirkony SET274Y (přívěsek, náušnice)
Brilio Silver
Značka: Brilio Silver
Název: Brilio Silver Elegantní pozlacený set šperků se zirkony SET274Y (přívěsek, náušnice)
Dostupnost: skladem
Povrchová úprava: lesk
Povrchová úprava: pozlaceno
Design & Motiv: s kamínky
Zapínání: klapka
Hmotnost přibližná: 3.05 g
Příznaky: Dárkové sady
Osazení: kubická zirkonie
Výška: 16 mm
Šířka: 6 mm
Pro koho: Pro ženy
Pro koho: Pro ženy
Hmotnost: 3.05 g
Upřesnění parametrů pro Brilio Silver Elegantní pozlacený set šperků se zirkony SET274Y (přívěsek, náušnice)
Dostupnost: skladem
Materiál: stříbro 925/1000, kubická zirkonie
Barva: čirá, zlatá
Určení: dámské
Brilio Silver Elegantní pozlacený set šperků se zirkony SET274Y (přívěsek, náušnice)
Také Vás může u Brilio Silver Elegantní pozlacený set šperků se zirkony SET274Y (přívěsek, náušnice) zajímat:

Brilio Silver Elegantní set šperků se zirkony a bílými opály SET246W (přívěsek, náušnice)
Brilio Silver

Brilio Silver Srdíčkový set stříbrných šperků se zirkony SET273WLB (přívěsek, náušnice)
Brilio Silver
zpět na další Přívěsky Přívěsky na řetízky

