› Šperky › Přívěsky › Přívěsky Přívěsky na řetízky › Brilio Silver Půvabný stříbrný přívěsek Anděl PT112W
Brilio Silver Půvabný stříbrný přívěsek Anděl PT112W
Brilio Silver
449,- Kč
bez DPH: 371,07
kód: sBS2937bez DPH: 371,07
do oblíbených
skladem
dopravné 98,- / zdarma od 2 000,-
dotaz k výrobku
garance spokojenosti
sdílejte
Přívěsky Přívěsky na řetízky » Brilio Silver Půvabný stříbrný přívěsek Anděl PT112W
Brilio Silver
Značka: Brilio Silver
Název: Brilio Silver Půvabný stříbrný přívěsek Anděl PT112W
Dostupnost: skladem
Povrchová úprava: lesk
Povrchová úprava: rhodiováno
Design & Motiv: anděl
Design & Motiv: s kamínky
Design & Motiv: nekonečno
Hmotnost přibližná: 1.9 g
Osazení: kubická zirkonie
Výška: 26 mm
Šířka: 23 mm
Pro koho: Pro ženy
Pro koho: Pro ženy
Hmotnost: 1.9 g
Upřesnění parametrů pro Brilio Silver Půvabný stříbrný přívěsek Anděl PT112W
Dostupnost: skladem
Barva: stříbrná, čirá
Materiál: stříbro 925/1000, kubická zirkonie
Určení: dámské
Brilio Silver Půvabný stříbrný přívěsek Anděl PT112W
Také Vás může u Brilio Silver Půvabný stříbrný přívěsek Anděl PT112W zajímat:

Brilio Silver Set stříbrných šperků Kapka se zirkony SET226WB (přívěsek, náušnice)
Brilio Silver
585,-

Brilio Silver Set šperků se zirkony a pravými perlami SET229W (přívěsek, náušnice)
Brilio Silver
585,-
zpět na další Přívěsky Přívěsky na řetízky

