Citizen Promaster Land 35th Anniversary JV1006-51L - Hodinky Citizen
Citizen Promaster Land 35th Anniversary JV1006-51L
zdarma
bez DPH: 12 727,27
kód: hCI1302
do oblíbených
dostupné do 14 dní
dopravné je ZDARMA!
  dotaz k výrobku
  garance spokojenosti
      sdílejte
Hodinky Citizen » Citizen Promaster Land 35th Anniversary JV1006-51L
Výrobce: Citizen
Název: Citizen Promaster Land 35th Anniversary JV1006-51L
Určení: Pro muže, pánské hodinky
Parametry
Tloušťka: 13.9 mm
Materiál pouzdra: ocel
Sklo: safírové, antireflexní
Tvar pouzdra: kulaté
Typ strojku: Solární napájení - Citizen EcoDrive
Velikost hodinek: velké (šířka 4 - 5,49 cm)
Vodotěsnost: 20 ATM/20 BAR
Počet chronografů: 2
Šířka: 43.9 mm
Design & Motiv: bez kamínků
Záruka: 7 let
Výška: 51 mm
Alarm: budík
Materiál řemínku: ocel
Původ: Japonsko
Určení: Pro muže
Ukazatel data: kalendář
Hmotnost: 212 g, 212 g
Luminiscence: ručičky a indexy
Typ: kombinované
Luneta: obousměrně otočná
Přesnost stopek: s přesností 1/100 sekundy
Šířka řemínku: 22 mm