Citizen Satellite Wave Attesa Eco-Drive CC4075-50L Unite With Blue Limited Edition 2400pcs
zdarma
bez DPH: 37 933,88
kód: hCI1365
do oblíbených
skladem
dopravné je ZDARMA!
  dotaz k výrobku
  garance spokojenosti
      sdílejte
Výrobce: Citizen
Název: Citizen Satellite Wave Attesa Eco-Drive CC4075-50L Unite With Blue Limited Edition 2400pcs
Určení: Pro muže, pánské hodinky
Parametry
Výška: 50 mm
Styl: módní
Tvar pouzdra: kulaté
Typ: analogové
Typ strojku: Solární napájení - Citizen EcoDrive
Ukazatel data: datumovka, den v týdnu, Perpetual Calendar
Velikost hodinek: velké (šířka 4 - 5,49 cm)
Záruka: 7 let
Design & Motiv: bez kamínků
Sklo: antireflexní, safírové
Vodotěsnost: 10 ATM/10 BAR
Materiál pouzdra: titan
Přesnost stopek: s přesností 1/20 sekundy
Počet chronografů: 3
Luminiscence: ručičky a indexy
Max. doba chodu stopek: max. 24 hodin
Počet alarmů: 1x
Tloušťka: 15.35 mm
Šířka řemínku: 22 mm
Šířka: 44.5 mm