› Šperky › Náušnice › Náušnice Visací náušnice › Cutie Jewellery Elegantní visací náušnice se zirkonem Z8012-50-10-X-1
Cutie Jewellery Elegantní visací náušnice se zirkonem Z8012-50-10-X-1
Cutie Jewellery
5 209,- Kč
bez DPH: 4 304,96
kód: sCJ0415bez DPH: 4 304,96
do oblíbených
skladem
dopravné je ZDARMA!
dotaz k výrobku
garance spokojenosti
sdílejte
Náušnice Visací náušnice » Cutie Jewellery Elegantní visací náušnice se zirkonem Z8012-50-10-X-1
Cutie Jewellery
Značka: Cutie Jewellery
Název: Cutie Jewellery Elegantní visací náušnice se zirkonem Z8012-50-10-X-1
Dostupnost: skladem
Hmotnost přibližná: 1.4 g
Povrchová úprava: lesk
Osazení: zirkon
Design & Motiv: s kamínky
Zapínání: klapka
Původ: Česko
Délka: 15 mm
Průměr: 3 mm
Pro koho: Pro ženy
Pro koho: Pro děti
Pro koho: Pro ženy
Pro koho: Pro děti
Hmotnost: 1.4 g
Upřesnění parametrů pro Cutie Jewellery Elegantní visací náušnice se zirkonem Z8012-50-10-X-1
Dostupnost: skladem
Barva: zlatá, čirá
Materiál: zirkon, zlato žluté 585/1000
Určení: dámské, dětské
Cutie Jewellery Elegantní visací náušnice se zirkonem Z8012-50-10-X-1
Také Vás může u Cutie Jewellery Elegantní visací náušnice se zirkonem Z8012-50-10-X-1 zajímat:

Cutie Jewellery Luxusní náušnice ze žlutého zlata s třpytivými zirkony Z8024-55-10-X-L1
Cutie Jewellery
6 786,-
zpět na další Náušnice Visací náušnice


