Dámské spodní prádlo Anita Classix žlutá

Luxusní prádlo spojuje kvalitní materiály, precizní zpracování a pohodlí, které si můžete užívat každý den. Dámské spodní prádlo podtrhne vaši ženskost a dodá vám sebevědomí.

Vyberte si střih, který vám skvěle padne a zároveň odráží váš osobní styl. Dopřejte si eleganci v každém detailu.

Výrobce: Anita Classix
  • Anita Classix

Barva: žlutá
  • žlutá

Velikost
  • vel. XS
  • vel. S
  • vel. M
  • vel. L
  • vel. XL
  • vel. XXL
cena cena

4x Dámské spodní prádlo Anita Classix žlutá

Essential Art braletka s pěnovou výztuží 5406 gold cat - Anita Classix

Essential Art braletka s pěnovou výztuží 5406 gold cat - Anita Classix

Dámské spodní prádlo podprsenky braletky Anita Classix žlutá

zdarma
1 549,-
Essential Art košilka s pěnovou výztuží 0655 gold cat - Anita Classix

Essential Art košilka s pěnovou výztuží 0655 gold cat - Anita Classix

Dámské spodní prádlo košilky Anita Classix žlutá

zdarma
1 549,-
Style Ebru Bottom kalhotky 8497-0 černo/zlatá - Anita Classix

Style Ebru Bottom kalhotky 8497-0 černo/zlatá - Anita Classix

Představte si den u vody, kdy se můžete bezstarostně natáhnout na lehátko, skočit do vln a pořád se cítit skvěle. ...

939,-
Style Chiara Bottom kalhotky 8447-0 černo/zlatá - Anita Classix

Style Chiara Bottom kalhotky 8447-0 černo/zlatá - Anita Classix

Pohodlí, které oceníte od prvního obléknutí až po poslední letní drink. Kalhotky bikin CHIARA krásně zapadnou ...

Varianta 420 eclipse gold 38

939,-
  Kontakt    608 252 110