Emily Westwood Emy Gold EHD-BS001Q14G - Hodinky Emily Westwood
Emily Westwood Emy Gold EHD-BS001Q14G
Zadívejte se na úžasné hodinky Emily Westwood Emy Gold EHD-BS001Q14G Pro ženy a minerálním sklem
bez DPH: 602,48
kód: hEW500
do oblíbených
skladem
dopravné 88,- / zdarma od 3 000,-
  dotaz k výrobku
  garance spokojenosti
      sdílejte
Hodinky Emily Westwood » Emily Westwood Emy Gold EHD-BS001Q14G
Výrobce: Emily Westwood
Název: Emily Westwood Emy Gold EHD-BS001Q14G
Určení: Pro ženy, dámské hodinky
Parametry
Počet chronografů:
Materiál pouzdra: obecný kov, pozlaceno
Sklo: minerální
Styl: módní, klasické
Typ: analogové
Typ strojku: Quartz - baterie
Záruka: 2 roky
Design & Motiv: bez kamínků
Šířka řemínku: 14 mm
Tvar pouzdra: hranaté
Výška: 28 mm
Šířka: 26 mm