Fossil Romantický náhrdelník se srdíčkem Sadie JF04829710
Fossil
bez DPH: 1 687,60
kód: sFO2482bez DPH: 1 687,60
do oblíbených
skladem
dopravné je ZDARMA!
dotaz k výrobku
garance spokojenosti
sdílejte
Náhrdelníky Náhrdelníky s kameny » Fossil Romantický náhrdelník se srdíčkem Sadie JF04829710
Fossil
Značka: Fossil
Název: Fossil Romantický náhrdelník se srdíčkem Sadie JF04829710
Dostupnost: skladem
Povrchová úprava: lesk
Povrchová úprava: s PVD povlakem
Design & Motiv: srdce
Design & Motiv: s kamínky
Zapínání: karabinka/očko
Délka: 710 mm
Šířka: 24.9 mm
Výška: 19.3 mm