Frederic Graff Altir FFR-SC07Q20S - Hodinky Frederic Graff
Frederic Graff Altir FFR-SC07Q20S
Zvolte si nádherné hodinky Frederic Graff Altir FFR-SC07Q20S Pro muže a minerálním sklem
bez DPH: 1 231,40
kód: hFG413
do oblíbených
skladem
dopravné 88,- / zdarma od 3 000,-
  dotaz k výrobku
  garance spokojenosti
      sdílejte
Hodinky Frederic Graff » Frederic Graff Altir FFR-SC07Q20S
Výrobce: Frederic Graff
Název: Frederic Graff Altir FFR-SC07Q20S
Určení: Pro muže, pánské hodinky
Parametry
Počet chronografů:
Materiál pouzdra: obecný kov
Typ: analogové
Typ strojku: Quartz - baterie
Záruka: 2 roky
Design & Motiv: bez kamínků
Sklo: minerální
Šířka: 40 mm
Výška: 47 mm
Šířka řemínku: 20 mm