Frederic Graff Brixton Onyx Leather FFM-BC005Q18S - Hodinky Frederic Graff
Frederic Graff Brixton Onyx Leather FFM-BC005Q18S
bez DPH: 900,83
kód: hFG405
do oblíbených
skladem
dopravné 88,- / zdarma od 3 000,-
  dotaz k výrobku
  garance spokojenosti
      sdílejte
Hodinky Frederic Graff » Frederic Graff Brixton Onyx Leather FFM-BC005Q18S
Výrobce: Frederic Graff
Název: Frederic Graff Brixton Onyx Leather FFM-BC005Q18S
Určení: Pro ženy, dámské hodinky
Parametry
Počet chronografů:
Materiál pouzdra: obecný kov
Typ: analogové
Typ strojku: Quartz - baterie
Vodotěsnost: 3 ATM/3 BAR
Záruka: 2 roky
Design & Motiv: bez kamínků
Sklo: minerální
Tvar pouzdra: hranaté
Velikost hodinek: malé (šířka do 2,49 cm)
Šířka: 23 mm
Určení: Pro ženy
Výška: 34 mm
Materiál řemínku: easy click, kůže
Šířka řemínku: 18 mm