JVD Nástěnné hodiny HC701.2 - Hodiny a budíky Nástěnné hodiny

JVD Nástěnné hodiny HC701.2

Rozhodněte se pro kvalitní hodinky JVD Nástěnné hodiny HC701.2 Pro muže, Pro ženy, uni hodinky JVD Nástěnné hodiny HC701.2, uni hodinky JVD Nástěnné hodiny HC701.2

zdarma
4 490,- Kč
bez DPH: 3 710,74
kód: hJV1522

do oblíbených

dostupné do 10 dní

dopravné je ZDARMA!

  dotaz k výrobku

  garance spokojenosti

      sdílejte


Hodiny a budíky Nástěnné hodiny » JVD Nástěnné hodiny HC701.2

Výrobce: Nástěnné hodiny
Název: JVD Nástěnné hodiny HC701.2
Určení: Univerzální hodinky pro muže i ženy

Parametry

Typ strojku: Quartz - baterie
Záruka: 2 roky
Výška: 700 mm
Šířka: 700 mm
Původ: Česko
Určení: Unisex
Druh hodin: nástěnné hodiny
Tvar pouzdra: kulaté
Barva ciferníku: černá
Materiál pouzdra: dřevo
Pro koho: Pro muže, Pro ženy, Unisex, Unisex

Dostupnost: 10 dní


Upřesnění parametrů pro JVD Nástěnné hodiny HC701.2

Určení: unisex




JVD Nástěnné hodiny HC701.2

Také Vás může u JVD Nástěnné hodiny HC701.2 zajímat:

JVD Nástěnné hodiny HC702.1 7617637

JVD Nástěnné hodiny HC702.1

Zvolte si kvalitní hodinky JVD Nástěnné hodiny HC702.1 Pro muže, Pro ženy, uni hodinky JVD Nástěnné hodiny HC702.1, uni hodinky JVD Nástěnné hodiny HC702.1

zdarma
4 690,-
Nástěnné hodiny JVD Nástěnné kovové hodiny NS22008/11

Nástěnné hodiny JVD Nástěnné kovové hodiny NS22008/11

Shlédněte kvalitní hodinky Nástěnné hodiny JVD Nástěnné kovové hodiny NS22008/11 plynulý chod (sweep)

1 890,-
JVD Nástěnné hodiny HP614.2 7618405

JVD Nástěnné hodiny HP614.2

Jedná se o vynikající hodinky JVD Nástěnné hodiny HP614.2 plynulý chod (sweep)

399,-
JVD Nástěnné hodiny HC702.2 7618724

JVD Nástěnné hodiny HC702.2

Jde o kvalitní hodinky JVD Nástěnné hodiny HC702.2 Pro muže, Pro ženy, uni hodinky JVD Nástěnné hodiny HC702.2, uni hodinky JVD Nástěnné hodiny HC702.2

zdarma
4 690,-


zpět na další Nástěnné hodiny
  Kontakt    608 252 110