JVD Stylové pozlacené náušnice Tear Drop SSSE0155X20GO00 - Náušnice Visací náušnice
JVD Stylové pozlacené náušnice Tear Drop SSSE0155X20GO00
JVD
bez DPH: 462,81
kód: sJV3186
do oblíbených
dostupné do 14 dní
dopravné 98,- / zdarma od 2 000,-
  dotaz k výrobku
  garance spokojenosti
      sdílejte
Náušnice Visací náušnice » JVD Stylové pozlacené náušnice Tear Drop SSSE0155X20GO00
JVD
Značka: JVD
Název: JVD Stylové pozlacené náušnice Tear Drop SSSE0155X20GO00
Dostupnost: 14 dní
Povrchová úprava: lesk
Povrchová úprava: pozlaceno
Povrchová úprava: s PVD povlakem
Šířka: 8 mm
Design & Motiv: bez kamínků
Hmotnost přibližná: 7.60 g
Výška: 15 mm
Hloubka: 20 mm