JwL Luxury Pearls Elegantní pozlacené náušnice s perlami a zirkony JL0852
JwL Luxury Pearls
bez DPH: 818,18
do oblíbených
skladem
dopravné 98,- / zdarma od 2 000,-
dotaz k výrobku
garance spokojenosti
sdílejte
Náušnice Pecky » JwL Luxury Pearls Elegantní pozlacené náušnice s perlami a zirkony JL0852
JwL Luxury Pearls
Značka: JwL Luxury Pearls
Název: JwL Luxury Pearls Elegantní pozlacené náušnice s perlami a zirkony JL0852
Dostupnost: skladem
Povrchová úprava: lesk
Povrchová úprava: pozlaceno
Osazení: perla pravá sladkovodní
Osazení: zirkon
Zapínání: puzetka
Hmotnost přibližná: 1.9 g
Design & Motiv: s kamínky
Design & Motiv: perla světlá
Původ: Česko
Výška: 14 mm
Pro koho: Pro ženy
Pro koho: Pro ženy
Hmotnost: 1.9 g
Upřesnění parametrů pro JwL Luxury Pearls Elegantní pozlacené náušnice s perlami a zirkony JL0852
Dostupnost: skladem
Materiál: perla pravá sladkovodní, zirkon, stříbro 925/1000
Barva: perleťová, bílá, zlatá, čirá
Určení: dámské
JwL Luxury Pearls Elegantní pozlacené náušnice s perlami a zirkony JL0852
Také Vás může u JwL Luxury Pearls Elegantní pozlacené náušnice s perlami a zirkony JL0852 zajímat:

JwL Luxury Pearls Moderní set pozlacených náušnic (1x záušnice, 2x pecková náušnice) JL0808
JwL Luxury Pearls

JwL Luxury Pearls Moderní set bronzových náušnic (1x záušnice, 2x pecková náušnice) JL0809
JwL Luxury Pearls

JwL Luxury Pearls Moderní set pozlacených náušnic (1x záušnice, 2x pecková náušnice) JL0807
JwL Luxury Pearls
zpět na další Náušnice Pecky
