Karlsson Designové nástěnné hodiny 6086YE - Hodiny a budíky Nástěnné hodiny

Karlsson Designové nástěnné hodiny 6086YE

Zakupte krásné hodinky Karlsson Designové nástěnné hodiny 6086YE Pro muže, Pro ženy, uni hodinky Karlsson Designové nástěnné hodiny 6086YE, uni hodinky Karlsson Designové nástěnné hodiny 6086YE

1 190,- Kč
bez DPH: 983,47
kód: hKS1189

do oblíbených

dostupné do 8 dní

dopravné 88,- / zdarma od 3 000,-

  dotaz k výrobku

  garance spokojenosti

      sdílejte


Hodiny a budíky Nástěnné hodiny » Karlsson Designové nástěnné hodiny 6086YE

Výrobce: Nástěnné hodiny
Název: Karlsson Designové nástěnné hodiny 6086YE
Určení: Univerzální hodinky pro muže i ženy

Parametry

Výška: 350 mm
Záruka: 2 roky
Design & Motiv: bez kamínků
Šířka: 350 mm
Určení: Unisex
Tloušťka: 45 mm
Typ strojku: Quartz - baterie
Druh hodin: nástěnné hodiny
Typ hodin: klasické
Materiál: sklo, plast
Tvar pouzdra: kulaté
Barva: žlutá
Pro koho: Pro muže, Pro ženy, Unisex, Unisex

Dostupnost: 8 dní


Upřesnění parametrů pro Karlsson Designové nástěnné hodiny 6086YE

Určení: unisex




Karlsson Designové nástěnné hodiny 6086YE

Také Vás může u Karlsson Designové nástěnné hodiny 6086YE zajímat:

Karlsson Designové nástěnné hodiny 6071YE 7617764

Karlsson Designové nástěnné hodiny 6071YE

Jedná se o výborné hodinky Karlsson Designové nástěnné hodiny 6071YE Pro muže, Pro ženy, uni hodinky Karlsson Designové nástěnné hodiny 6071YE, uni hodinky Karlsson Designové nástěnné hodiny 6071YE

1 490,-
Karlsson Designové nástěnné hodiny KA6011PI 7618440

Karlsson Designové nástěnné hodiny KA6011PI

Zakupte elegantní hodinky Karlsson Designové nástěnné hodiny KA6011PI plynulý chod (sweep)

1 990,-
Karlsson Designové nástěnné hodiny 6053BL 7618508

Karlsson Designové nástěnné hodiny 6053BL

Zadívejte se na krásné hodinky Karlsson Designové nástěnné hodiny 6053BL Pro muže, Pro ženy, uni hodinky Karlsson Designové nástěnné hodiny 6053BL, uni hodinky Karlsson Designové nástěnné hodiny 6053BL

2 190,-
Karlsson Designové nástěnné hodiny s kyvadlem 6065YE 7618619

Karlsson Designové nástěnné hodiny s kyvadlem 6065YE

Jedná se o kvalitní hodinky Karlsson Designové nástěnné hodiny s kyvadlem 6065YE Pro muže, Pro ženy, uni hodinky Karlsson Designové nástěnné hodiny s kyvadlem 6065YE, uni hodinky Karlsson Designové nástěnné hodiny s kyvadlem 6065YE

1 490,-


zpět na další Nástěnné hodiny
  Kontakt    608 252 110