Karlsson Designové nástěnné hodiny 6109DW - Hodiny a budíky Nástěnné hodiny

Karlsson Designové nástěnné hodiny 6109DW

Jedná se o krásné hodinky Karlsson Designové nástěnné hodiny 6109DW Pro muže, Pro ženy, uni hodinky Karlsson Designové nástěnné hodiny 6109DW, uni hodinky Karlsson Designové nástěnné hodiny 6109DW

2 890,- Kč
bez DPH: 2 388,43
kód: hKS1206

do oblíbených

dostupné do 8 dní

dopravné 88,- / zdarma od 3 000,-

  dotaz k výrobku

  garance spokojenosti

      sdílejte


Hodiny a budíky Nástěnné hodiny » Karlsson Designové nástěnné hodiny 6109DW

Výrobce: Nástěnné hodiny
Název: Karlsson Designové nástěnné hodiny 6109DW
Určení: Univerzální hodinky pro muže i ženy

Parametry

Výška: 600 mm
Záruka: 2 roky
Design & Motiv: bez kamínků
Šířka: 600 mm
Určení: Unisex
Tloušťka: 50 mm
Typ strojku: Quartz - baterie
Druh hodin: nástěnné hodiny
Typ hodin: klasické
Tvar pouzdra: kulaté
Materiál: dřevo, sklo
Barva: hnědá, bílá
Pro koho: Pro muže, Pro ženy, Unisex, Unisex

Dostupnost: 8 dní


Upřesnění parametrů pro Karlsson Designové nástěnné hodiny 6109DW

Určení: unisex




Karlsson Designové nástěnné hodiny 6109DW

Také Vás může u Karlsson Designové nástěnné hodiny 6109DW zajímat:

Karlsson Designové nástěnné hodiny 6088WH 7618317

Karlsson Designové nástěnné hodiny 6088WH

Jde o skvělé hodinky Karlsson Designové nástěnné hodiny 6088WH Pro muže, Pro ženy, uni hodinky Karlsson Designové nástěnné hodiny 6088WH, uni hodinky Karlsson Designové nástěnné hodiny 6088WH

2 190,-
Karlsson Designové nástěnné hodiny 6109WD 7640001

Karlsson Designové nástěnné hodiny 6109WD

Zvolte si vynikající hodinky Karlsson Designové nástěnné hodiny 6109WD Pro muže, Pro ženy, uni hodinky Karlsson Designové nástěnné hodiny 6109WD, uni hodinky Karlsson Designové nástěnné hodiny 6109WD

2 890,-
Karlsson Designové nástěnné hodiny 6087WG 7618964

Karlsson Designové nástěnné hodiny 6087WG

Zadívejte se na výborné hodinky Karlsson Designové nástěnné hodiny 6087WG Pro muže, Pro ženy, uni hodinky Karlsson Designové nástěnné hodiny 6087WG, uni hodinky Karlsson Designové nástěnné hodiny 6087WG

2 190,-
Karlsson Designové nástěnné hodiny 6092WH 7618071

Karlsson Designové nástěnné hodiny 6092WH

Zvolte si výborné hodinky Karlsson Designové nástěnné hodiny 6092WH Pro muže, Pro ženy, uni hodinky Karlsson Designové nástěnné hodiny 6092WH, uni hodinky Karlsson Designové nástěnné hodiny 6092WH

1 790,-


zpět na další Nástěnné hodiny
  Kontakt    608 252 110