Lorus Analogové hodinky RRX20JX9 - Hodinky Lorus
Lorus Analogové hodinky RRX20JX9
Využijte krásné hodinky Lorus Analogové hodinky RRX20JX9 luminiscence a minerálním sklem
bez DPH: 1 314,05
kód: hLO2541
do oblíbených
skladem
dopravné 88,- / zdarma od 3 000,-
  dotaz k výrobku
  garance spokojenosti
      sdílejte
Hodinky Lorus » Lorus Analogové hodinky RRX20JX9
Výrobce: Lorus
Název: Lorus Analogové hodinky RRX20JX9
Určení: Pro ženy, dámské hodinky
Parametry
Počet chronografů:
Tvar pouzdra: kulaté
Typ: analogové
Typ strojku: Quartz - baterie
Záruka: 2 roky
Šířka: 28 mm
Výška: 32 mm
Původ: Japonsko
Materiál pouzdra: ocel
Sklo: minerální
Design & Motiv: bez kamínků
Vodotěsnost: 5 ATM/5 BAR
Luminiscence: ručičky
Šířka řemínku: 20 mm