Lowell Designové nástěnné hodiny 14969S
Zvolte si kvalitní hodinky Lowell Designové nástěnné hodiny 14969S plynulý chod (sweep)
bez DPH: 1 148,76
do oblíbených
dostupné do 10 dní
dopravné 88,- / zdarma od 3 000,-
dotaz k výrobku
garance spokojenosti
sdílejte
Hodiny a budíky Nástěnné hodiny » Lowell Designové nástěnné hodiny 14969S
Výrobce: Nástěnné hodiny
Název: Lowell Designové nástěnné hodiny 14969S
Určení: Univerzální hodinky pro muže i ženy
Parametry
Materiál pouzdra: sklo, obecný kov
Tvar pouzdra: kulaté
Typ hodin: klasické
Typ strojku: Quartz - baterie
Záruka: 2 roky
Výška: 295 mm
Šířka: 295 mm
Druh hodin: nástěnné hodiny
Barva ciferníku: bílá
Funkce hodinek ADD: plynulý chod (sweep)
Určení: Unisex
Pro koho: Pro muže, Pro ženy, Unisex, Unisex
Funkce hodinek: plynulý chod (sweep)
Upřesnění parametrů pro Lowell Designové nástěnné hodiny 14969S
Určení: unisex
Lowell Designové nástěnné hodiny 14969S
Také Vás může u Lowell Designové nástěnné hodiny 14969S zajímat:

Lowell Designové nástěnné hodiny 14897BS
Zvolte si zajímavé hodinky Lowell Designové nástěnné hodiny 14897BS Pro muže, Pro ženy, uni hodinky Lowell Designové nástěnné hodiny 14897BS, uni hodinky Lowell Designové nástěnné hodiny 14897BS

Lowell Designové nástěnné hodiny 14971S
Zamilujete si krásné hodinky Lowell Designové nástěnné hodiny 14971S plynulý chod (sweep)

Lowell Designové nástěnné hodiny 21574
Rozhodněte se pro elegantní hodinky Lowell Designové nástěnné hodiny 21574 Pro muže, Pro ženy, uni hodinky Lowell Designové nástěnné hodiny 21574, uni hodinky Lowell Designové nástěnné hodiny 21574

Lowell Designové nástěnné hodiny 21575
Jde o kvalitní hodinky Lowell Designové nástěnné hodiny 21575 Pro muže, Pro ženy, uni hodinky Lowell Designové nástěnné hodiny 21575, uni hodinky Lowell Designové nástěnné hodiny 21575
zpět na další Nástěnné hodiny