Lowell Designové nástěnné hodiny 21466 - Hodiny a budíky Nástěnné hodiny

Lowell Designové nástěnné hodiny 21466

Jedná se o vynikající hodinky Lowell Designové nástěnné hodiny 21466 Pro muže, Pro ženy, uni hodinky Lowell Designové nástěnné hodiny 21466, uni hodinky Lowell Designové nástěnné hodiny 21466

778,- Kč
bez DPH: 642,98
kód: hLW387

do oblíbených

skladem

dopravné 88,- / zdarma od 3 000,-

  dotaz k výrobku

  garance spokojenosti

      sdílejte


Hodiny a budíky Nástěnné hodiny » Lowell Designové nástěnné hodiny 21466

Výrobce: Nástěnné hodiny
Název: Lowell Designové nástěnné hodiny 21466
Určení: Univerzální hodinky pro muže i ženy

Parametry

Tvar pouzdra: kulaté
Typ hodin: designové, retro
Typ strojku: Quartz - baterie
Záruka: 2 roky
Druh hodin: nástěnné hodiny
Materiál pouzdra: sklo, obecný kov
Výška: 350 mm
Šířka: 350 mm
Barva ciferníku: bílá
Určení: Unisex
Pro koho: Pro muže, Pro ženy, Unisex, Unisex

Dostupnost: skladem


Upřesnění parametrů pro Lowell Designové nástěnné hodiny 21466

Určení: unisex




Lowell Designové nástěnné hodiny 21466

Také Vás může u Lowell Designové nástěnné hodiny 21466 zajímat:

Lowell Designové nástěnné hodiny 14971S 7617675

Lowell Designové nástěnné hodiny 14971S

Zvolte si výborné hodinky Lowell Designové nástěnné hodiny 14971S plynulý chod (sweep)

1 690,-
Lowell Designové nástěnné hodiny L00875BN 7617751

Lowell Designové nástěnné hodiny L00875BN

Zvolte si nádherné hodinky Lowell Designové nástěnné hodiny L00875BN plynulý chod (sweep)

1 090,-
Lowell Designové nástěnné hodiny 21527 7618491

Lowell Designové nástěnné hodiny 21527

Shlédněte výborné hodinky Lowell Designové nástěnné hodiny 21527 Pro muže, Pro ženy, uni hodinky Lowell Designové nástěnné hodiny 21527, uni hodinky Lowell Designové nástěnné hodiny 21527

2 890,-
Lowell Designové nástěnné hodiny 14969R 7618882

Lowell Designové nástěnné hodiny 14969R

Rozhodněte se pro zajímavé hodinky Lowell Designové nástěnné hodiny 14969R plynulý chod (sweep)

1 390,-


zpět na další Nástěnné hodiny
  Kontakt    608 252 110