Meteostanice JVD Digitální hodiny DH4813.2 - Hodiny a budíky Meteostanice

Meteostanice JVD Digitální hodiny DH4813.2

Využijte úžasné hodinky Meteostanice JVD Digitální hodiny DH4813.2 12/24 hodinový režim, alarm, osvětlení

1 390,- Kč
bez DPH: 1 148,76
kód: hJV1235

do oblíbených

dostupné do 13 dní

dopravné 88,- / zdarma od 3 000,-

  dotaz k výrobku

  garance spokojenosti

      sdílejte


Hodiny a budíky Meteostanice » Meteostanice JVD Digitální hodiny DH4813.2

Výrobce: Meteostanice
Název: Meteostanice JVD Digitální hodiny DH4813.2
Určení: Univerzální hodinky pro muže i ženy

Parametry

Materiál pouzdra: plast
Tvar pouzdra: hranaté
Typ hodin: digitální
Záruka: 2 roky
Druh hodin: stolní hodiny
Výška: 130 mm
Typ strojku: Adaptér - napájení ze sítě
Šířka: 495 mm
Původ: Česko
Funkce hodinek ADD: 12/24 hodinový režim
Určení: Unisex
Alarm: budík
Osvětlení: elektrické podsvícení
Barva ciferníku: černá
Pro koho: Pro muže, Pro ženy, Unisex, Unisex
Funkce hodinek: 12/24 hodinový režim, alarm, osvětlení

Dostupnost: 13 dní


Upřesnění parametrů pro Meteostanice JVD Digitální hodiny DH4813.2

Určení: unisex




Meteostanice JVD Digitální hodiny DH4813.2

Také Vás může u Meteostanice JVD Digitální hodiny DH4813.2 zajímat:

Meteostanice JVD Rádiem řízené digitální hodiny s budíkem DH9362.1

Meteostanice JVD Rádiem řízené digitální hodiny s budíkem DH9362.1

Nabízíme výborné hodinky Meteostanice JVD Rádiem řízené digitální hodiny s budíkem DH9362.1 ukazatel data - Hodiny a budíky Meteostanice

1 890,-
Meteostanice JVD Digitální hodiny s teploměrem a vlhkoměrem RB9359.2

Meteostanice JVD Digitální hodiny s teploměrem a vlhkoměrem RB9359.2

Zvolte si zajímavé hodinky Meteostanice JVD Digitální hodiny s teploměrem a vlhkoměrem RB9359.2 ukazatel data, teploměr, radiově řízené, vlhkoměr

2 208,-
Meteostanice JVD Rádiem řízené digitální hodiny s budíkem DH9362.2

Meteostanice JVD Rádiem řízené digitální hodiny s budíkem DH9362.2

Využijte skvělé hodinky Meteostanice JVD Rádiem řízené digitální hodiny s budíkem DH9362.2 ukazatel data

1 890,-
Meteostanice JVD Digitální hodiny s teploměrem a vlhkoměrem RB9359.1

Meteostanice JVD Digitální hodiny s teploměrem a vlhkoměrem RB9359.1

Shlédněte zajímavé hodinky Meteostanice JVD Digitální hodiny s teploměrem a vlhkoměrem RB9359.1 ukazatel data, teploměr, radiově řízené, vlhkoměr - Hodiny a budíky Meteostanice

2 990,-
Meteostanice JVD Rádiem řízené digitální hodiny s budíkem DH9363.1

Meteostanice JVD Rádiem řízené digitální hodiny s budíkem DH9363.1

Nabízíme krásné hodinky Meteostanice JVD Rádiem řízené digitální hodiny s budíkem DH9363.1 ukazatel data, teploměr, radiově řízené, 12/24 hodinový režim, vlhkoměr, čeština

1 690,-
Meteostanice JVD Rádiem řízené digitální hodiny s budíkem DH9335.2

Meteostanice JVD Rádiem řízené digitální hodiny s budíkem DH9335.2

Rozhodněte se pro výborné hodinky Meteostanice JVD Rádiem řízené digitální hodiny s budíkem DH9335.2 ukazatel data, teploměr, radiově řízené, 12/24 hodinový režim, vlhkoměr

1 890,-
Meteostanice JVD Digitální hodiny DH3604.3

Meteostanice JVD Digitální hodiny DH3604.3

Zamilujete si krásné hodinky Meteostanice JVD Digitální hodiny DH3604.3 ukazatel data, alarm - Hodiny a budíky Meteostanice

1 490,-
Meteostanice JVD Digitální hodiny DH3604.1

Meteostanice JVD Digitální hodiny DH3604.1

Jde o nádherné hodinky Meteostanice JVD Digitální hodiny DH3604.1 ukazatel data, alarm

1 490,-


zpět na další Meteostanice
  Kontakt    608 252 110