MOISS Stříbrný dámský náhrdelník Podkova N0000012
MOISS
bez DPH: 698,35
do oblíbených
skladem
dopravné 98,- / zdarma od 2 000,-
dotaz k výrobku
garance spokojenosti
sdílejte
Náhrdelníky Náhrdelníky s kameny » MOISS Stříbrný dámský náhrdelník Podkova N0000012
MOISS
Značka: MOISS
Název: MOISS Stříbrný dámský náhrdelník Podkova N0000012
Dostupnost: skladem
Povrchová úprava: lesk
Povrchová úprava: rhodiováno
Zapínání: karabinka/očko
Hmotnost přibližná: 3 g
Design & Motiv: s kamínky
Design & Motiv: štěstí
Design & Motiv: zvířata - kůň
Délka: 450 mm
Osazení: kubická zirkonie
Šířka: 12 mm
Výška: 14 mm