MPM Quality Nástěnné hodiny Frames E04.4478.90
Zakupte nádherné hodinky MPM Quality Nástěnné hodiny Frames E04.4478.90 plynulý chod (sweep)
bez DPH: 1 498,35
do oblíbených
skladem
dopravné 88,- / zdarma od 3 000,-
dotaz k výrobku
garance spokojenosti
sdílejte
Hodiny a budíky Nástěnné hodiny » MPM Quality Nástěnné hodiny Frames E04.4478.90
Výrobce: Nástěnné hodiny
Název: MPM Quality Nástěnné hodiny Frames E04.4478.90
Určení: Univerzální hodinky pro muže i ženy
Parametry
Typ strojku: Quartz - baterie
Záruka: 2 roky
Druh hodin: nástěnné hodiny
Typ hodin: designové
Původ: Česko
Materiál pouzdra: obecný kov
Výška: 600 mm
Šířka: 690 mm
Tvar pouzdra: hranaté
Barva ciferníku: černá
Funkce hodinek ADD: plynulý chod (sweep)
Určení: Unisex
Pro koho: Pro muže, Pro ženy, Unisex, Unisex
Funkce hodinek: plynulý chod (sweep)
Upřesnění parametrů pro MPM Quality Nástěnné hodiny Frames E04.4478.90
Určení: unisex
MPM Quality Nástěnné hodiny Frames E04.4478.90
Také Vás může u MPM Quality Nástěnné hodiny Frames E04.4478.90 zajímat:

MPM Quality Nástěnné hodiny Pharrell E04.4482.90
Zadívejte se na zajímavé hodinky MPM Quality Nástěnné hodiny Pharrell E04.4482.90 plynulý chod (sweep)

Nástěnné hodiny MPM Quality Vinity E01.4225.50
Využijte úžasné hodinky Nástěnné hodiny MPM Quality Vinity E01.4225.50 plynulý chod (sweep)

Nástěnné hodiny MPM Quality Kyvadlové hodiny MPM Eridani E05.4287.90
Zvolte si zajímavé hodinky Nástěnné hodiny MPM Quality Kyvadlové hodiny MPM Eridani E05.4287.90 Pro muže, Pro ženy, uni hodinky Nástěnné hodiny MPM Quality Kyvadlové hodiny MPM Eridani E05.4287.90, uni hodinky Nástěnné hodiny MPM Quality Kyvadlové hodiny

Nástěnné hodiny MPM Quality Classic Square - B E01.4234.31
Jde o nádherné hodinky Nástěnné hodiny MPM Quality Classic Square - B E01.4234.31 plynulý chod (sweep)
zpět na další Nástěnné hodiny