Pandora Stříbrný náhrdelník Růžová mašlička Timeless 394235C01-45 - Náhrdelníky Náhrdelníky s kameny
Pandora Stříbrný náhrdelník Růžová mašlička Timeless 394235C01-45
Pandora
bez DPH: 1 609,92
kód: sPN3747
do oblíbených
skladem
dopravné 98,- / zdarma od 2 000,-
  dotaz k výrobku
  garance spokojenosti
      sdílejte
Náhrdelníky Náhrdelníky s kameny » Pandora Stříbrný náhrdelník Růžová mašlička Timeless 394235C01-45
Pandora
Značka: Pandora
Název: Pandora Stříbrný náhrdelník Růžová mašlička Timeless 394235C01-45
Dostupnost: skladem
Povrchová úprava: lesk
Design & Motiv: s kamínky
Design & Motiv: mašlička
Hmotnost přibližná: 3 g
Zapínání: karabinka/očko
Výška: 4.5 mm
Šířka: 9 mm
Délka: 450 mm