Q&Q Q a Q Analogové hodinky C05A-014PY - Hodinky Q & Q
Q&Q Q a Q Analogové hodinky C05A-014PY
Nabízíme vynikající hodinky Q&Q Q a Q Analogové hodinky C05A-014PY vodotěsnost a minerálním sklem
bez DPH: 652,89
kód: hQQ1166
do oblíbených
skladem
dopravné 88,- / zdarma od 3 000,-
  dotaz k výrobku
  garance spokojenosti
      sdílejte
Hodinky Q & Q » Q&Q Q a Q Analogové hodinky C05A-014PY
Výrobce: Q&Q
Název: Q&Q Q a Q Analogové hodinky C05A-014PY
Určení: Pro ženy, dámské hodinky
Parametry
Počet chronografů:
Materiál pouzdra: obecný kov
Sklo: minerální
Tvar pouzdra: kulaté
Typ: analogové
Typ strojku: Quartz - baterie
Vodotěsnost: 3 ATM/3 BAR
Záruka: 2 roky
Design & Motiv: bez kamínků
Velikost hodinek: střední (šířka 2,5 - 3,99 cm)
Materiál řemínku: obecný kov
Výška: 32 mm
Šířka: 28 mm
Tloušťka: 8.5 mm
Určení: Pro ženy
Hmotnost: 51 g, 51 g
Šířka řemínku: 14 mm