Q&Q Q a Q Analogové hodinky V28A-006VY - Hodinky Q & Q
Q&Q Q a Q Analogové hodinky V28A-006VY
Shlédněte úžasné hodinky Q&Q Q a Q Analogové hodinky V28A-006VY vodotěsnost plastové sklo
bez DPH: 479,34
kód: hQQ1231
do oblíbených
skladem
dopravné 88,- / zdarma od 3 000,-
  dotaz k výrobku
  garance spokojenosti
      sdílejte
Hodinky Q & Q » Q&Q Q a Q Analogové hodinky V28A-006VY
Výrobce: Q&Q
Název: Q&Q Q a Q Analogové hodinky V28A-006VY
Určení: Pro děti, dětské hodinky
Parametry
Počet chronografů:
Tloušťka: 8.5 mm
Sklo: plastové
Tvar pouzdra: kulaté
Typ: analogové
Typ strojku: Quartz - baterie
Vodotěsnost: 10 ATM/10 BAR
Záruka: 2 roky
Šířka: 24 mm
Výška: 28 mm