Rosefield The Small Edit White Steel Gold 26WSG-267 - Hodinky Rosefield
Rosefield The Small Edit White Steel Gold 26WSG-267
zdarma
bez DPH: 2 891,74
kód: hRF170
do oblíbených
skladem
dopravné je ZDARMA!
  dotaz k výrobku
  garance spokojenosti
      sdílejte
Hodinky Rosefield » Rosefield The Small Edit White Steel Gold 26WSG-267
Výrobce: Rosefield
Název: Rosefield The Small Edit White Steel Gold 26WSG-267
Určení: Pro ženy, dámské hodinky
Parametry
Šířka: 26 mm
Tloušťka: 6.5 mm
Výška: 30 mm
Počet chronografů:
Šířka řemínku: 12 mm