Tissot Carson Premium Lady Moonphase T122.223.16.353.00 - Hodinky Tissot
Tissot Carson Premium Lady Moonphase T122.223.16.353.00
zdarma
bez DPH: 8 123,97
kód: hTI1916
do oblíbených
skladem
dopravné je ZDARMA!
  dotaz k výrobku
  garance spokojenosti
      sdílejte
Hodinky Tissot » Tissot Carson Premium Lady Moonphase T122.223.16.353.00
Výrobce: Tissot
Název: Tissot Carson Premium Lady Moonphase T122.223.16.353.00
Určení: Pro ženy, dámské hodinky
Parametry
Počet chronografů:
Materiál pouzdra: ocel
Materiál řemínku: kůže
Šířka řemínku: 16 mm
Sklo: safírové
Styl: luxusní
Tvar pouzdra: kulaté
Typ: analogové
Typ strojku: Quartz - baterie
Ukazatel data: datumovka
Velikost hodinek: střední (šířka 2,5 - 3,99 cm)
Vodotěsnost: 5 ATM/5 BAR
Záruka: 2 roky
Barva řemínku/tahu: tyrkysová
Výška: 32 mm
Šířka: 32 mm
Design & Motiv: bez kamínků
Tloušťka: 7.4 mm