Tissot Chrono L T116.417.16.042.00 - Hodinky Tissot
Tissot Chrono L T116.417.16.042.00
Využijte nádherné hodinky Tissot Chrono L T116.417.16.042.00 stopky a safírovým sklem
zdarma
bez DPH: 8 256,20
kód: hTI2483
do oblíbených
dostupné do 8 dní
dopravné je ZDARMA!
  dotaz k výrobku
  garance spokojenosti
      sdílejte
Hodinky Tissot » Tissot Chrono L T116.417.16.042.00
Výrobce: Tissot
Název: Tissot Chrono L T116.417.16.042.00
Určení: Pro muže, pánské hodinky
Parametry
Počet chronografů: 3
Materiál pouzdra: ocel
Sklo: safírové
Tvar pouzdra: kulaté
Typ: analogové
Typ strojku: Quartz - baterie
Záruka: 2 roky
Ukazatel data: datumovka
Velikost hodinek: velké (šířka 4 - 5,49 cm)
Vodotěsnost: 10 ATM/10 BAR
Šířka řemínku: 22 mm
Šířka: 42 mm
Výška: 50 mm
Design & Motiv: bez kamínků
Tloušťka: 10.97 mm