Tissot Heritage Porto Mechanical Small Lady T128.161.16.012.00 - Hodinky Tissot
Tissot Heritage Porto Mechanical Small Lady T128.161.16.012.00
zdarma
bez DPH: 17 413,22
kód: hTI2300
do oblíbených
skladem
dopravné je ZDARMA!
  dotaz k výrobku
  garance spokojenosti
      sdílejte
Hodinky Tissot » Tissot Heritage Porto Mechanical Small Lady T128.161.16.012.00
Výrobce: Tissot
Název: Tissot Heritage Porto Mechanical Small Lady T128.161.16.012.00
Určení: Pro ženy, dámské hodinky
Parametry
Počet chronografů:
Styl: luxusní
Typ: analogové
Vodotěsnost: 3 ATM/3 BAR
Záruka: 2 roky
Šířka: 22 mm
Tloušťka: 8.4 mm
Tvar pouzdra: oválné
Materiál pouzdra: ocel
Materiál řemínku: kůže
Velikost hodinek: malé (šířka do 2,49 cm)
Design & Motiv: bez kamínků
Barva ciferníku: stříbrná
Určení: Pro ženy
Původ: Švýcarsko
Rezerva chodu: 48 hodin
Typ strojku: Mechanické - natahování korunkou
Výška: 30 mm
Barva řemínku/tahu: černá
Hmotnost: 25 g, 25 g
Šířka řemínku: 12 mm