Tissot Heritage Quartz Porto T128.509.16.052.00 - Hodinky Tissot
Tissot Heritage Quartz Porto T128.509.16.052.00
zdarma
bez DPH: 6 026,45
kód: hTI1780
do oblíbených
skladem
dopravné je ZDARMA!
  dotaz k výrobku
  garance spokojenosti
      sdílejte
Hodinky Tissot » Tissot Heritage Quartz Porto T128.509.16.052.00
Výrobce: Tissot
Název: Tissot Heritage Quartz Porto T128.509.16.052.00
Určení: Pro ženy, dámské hodinky
Parametry
Tloušťka: 10.47 mm
Šířka: 31 mm
Výška: 42.45 mm
Počet chronografů:
Materiál pouzdra: ocel
Materiál řemínku: kůže
Šířka řemínku: 16 mm