Tissot PR 100 Chronograph T150.417.11.351.00 - Hodinky Tissot
Tissot PR 100 Chronograph T150.417.11.351.00
zdarma
bez DPH: 8 512,40
kód: hTI2298
do oblíbených
skladem
dopravné je ZDARMA!
  dotaz k výrobku
  garance spokojenosti
      sdílejte
Hodinky Tissot » Tissot PR 100 Chronograph T150.417.11.351.00
Výrobce: Tissot
Název: Tissot PR 100 Chronograph T150.417.11.351.00
Určení: Pro muže, pánské hodinky
Parametry
Tloušťka: 11.3 mm
Šířka: 40 mm
Výška: 48 mm
Materiál pouzdra: ocel
Materiál řemínku: ocel
Sklo: safírové
Přesnost stopek: s přesností 1/10 sekundy
Tvar pouzdra: kulaté
Typ: analogové
Typ strojku: Quartz - baterie
Ukazatel data: datumovka
Záruka: 2 roky
Počet chronografů: 3
Max. doba chodu stopek: max. 30 minut
Barva řemínku/tahu: stříbrná
Původ: Švýcarsko
Hmotnost: 135 g, 135 g
Barva ciferníku: modrá
Určení: Pro muže
Design & Motiv: bez kamínků
Velikost hodinek: velké (šířka 4 - 5,49 cm)
Vodotěsnost: 10 ATM/10 BAR
Luminiscence: ručičky a indexy Super LumiNova
Šířka řemínku: 20 mm