Emily Westwood Noble Time EKR-BC001Q10G - Hodinky Emily Westwood
Emily Westwood Noble Time EKR-BC001Q10G
Shlédněte elegantní hodinky Emily Westwood Noble Time EKR-BC001Q10G osazení
bez DPH: 900,83
kód: hEW579
do oblíbených
skladem
dopravné 88,- / zdarma od 3 000,-
  dotaz k výrobku
  garance spokojenosti
      sdílejte
Hodinky Emily Westwood » Emily Westwood Noble Time EKR-BC001Q10G
Výrobce: Emily Westwood
Název: Emily Westwood Noble Time EKR-BC001Q10G
Určení: Pro ženy, dámské hodinky
Parametry
Určení: Pro ženy
Šířka: 26 mm
Výška: 37 mm
Materiál pouzdra: obecný kov
Počet chronografů:
Typ: analogové
Typ strojku: Quartz - baterie
Záruka: 2 roky
Materiál řemínku: easy click, kůže
Povrchová úprava - pouzdro: Pozlaceno, s PVD povlakem
Šířka řemínku: 10 mm