Nástěnné hodiny Bentime Dětské hodiny H09-SC19809W - Hodiny a budíky Nástěnné hodiny

Nástěnné hodiny Bentime Dětské hodiny H09-SC19809W

Zvolte si vynikající hodinky Nástěnné hodiny Bentime Dětské hodiny H09-SC19809W Pro děti, Pro děti

465,- Kč
bez DPH: 384,30
kód: hBE1566

do oblíbených

dostupné do 8 dní

dopravné 88,- / zdarma od 3 000,-

  dotaz k výrobku

  garance spokojenosti

      sdílejte


Hodiny a budíky Nástěnné hodiny » Nástěnné hodiny Bentime Dětské hodiny H09-SC19809W

Výrobce: Nástěnné hodiny
Název: Nástěnné hodiny Bentime Dětské hodiny H09-SC19809W
Určení: Pro děti, dětské hodinky

Parametry

Materiál pouzdra: plast
Tvar pouzdra: kulaté
Typ strojku: Quartz - baterie
Záruka: 2 roky
Design & Motiv: bez kamínků
Druh hodin: nástěnné hodiny
Typ hodin: dětské
Výška: 330 mm
Šířka: 330 mm
Hodiny dle místnosti: do dětského pokoje
Barva ciferníku: bílá
Určení: Pro děti
Pro koho: Pro děti, Pro děti

Dostupnost: 8 dní




Nástěnné hodiny Bentime Dětské hodiny H09-SC19809W

Také Vás může u Nástěnné hodiny Bentime Dětské hodiny H09-SC19809W zajímat:

Nástěnné hodiny Bentime Dětské hodiny Unicorn H07-SW8011W

Nástěnné hodiny Bentime Dětské hodiny Unicorn H07-SW8011W

Nabízíme výborné hodinky Nástěnné hodiny Bentime Dětské hodiny Unicorn H07-SW8011W plynulý chod (sweep)

315,-
Nástěnné hodiny Nextime Crash 8147

Nástěnné hodiny Nextime Crash 8147

Jde o nádherné hodinky Nástěnné hodiny Nextime Crash 8147 Pro děti, Pro děti

1 450,-
Nástěnné hodiny Future Time Rainbow orange FT5010OR

Nástěnné hodiny Future Time Rainbow orange FT5010OR

Rozhodněte se pro zajímavé hodinky Nástěnné hodiny Future Time Rainbow orange FT5010OR Pro děti, Pro děti

1 190,-
Prim Dětské nástěnné hodiny Seti E07P.4262.5300 7618896

Prim Dětské nástěnné hodiny Seti E07P.4262.5300

Zamilujete si kvalitní hodinky Prim Dětské nástěnné hodiny Seti E07P.4262.5300 Pro děti, Pro děti

1 160,-


zpět na další Nástěnné hodiny
  Kontakt    608 252 110