Rosefield The Small Edit 26SGD-269 - Hodinky Rosefield
Rosefield The Small Edit 26SGD-269
Jedná se o nádherné hodinky Rosefield The Small Edit 26SGD-269 vodotěsnost a minerálním sklem
bez DPH: 1 911,57
kód: hRF248
do oblíbených
dostupné do 12 dní
dopravné 88,- / zdarma od 3 000,-
  dotaz k výrobku
  garance spokojenosti
      sdílejte
Hodinky Rosefield » Rosefield The Small Edit 26SGD-269
Výrobce: Rosefield
Název: Rosefield The Small Edit 26SGD-269
Určení: Pro ženy, dámské hodinky
Parametry
Šířka: 26 mm
Tloušťka: 6.5 mm
Výška: 30 mm
Počet chronografů:
Šířka řemínku: 12 mm